KONST / Litografier / Färglitografi 14246584
nr 1424 6584
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 271/299, daterad 1991. Bildmått: 55x43cm, oramat löst blad
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:49:25
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen